Jedyny port lotniczy w regionie spełniający wymagania międzynarodowe to właśnie Jasionka Rzeszów. Lotnisko przystosowane do przyjmowania wszystkich najnowocześniejszych samolotów wszystkich linii lotniczych świata. Lotnisko składa się w pasa głównego oraz szeregu mniejszych pasów pobocznych, co umożliwia sprawne startowanie i lądowanie w tym samym czasie i w tym samym momencie wielu samolotów, wielkogabarytowych oraz tych mniejszych, również jednoosobowych, a także szybowców. Bilety lotnicze do nabycia są w kasach portu lotniczego, nowoczesnego budynku oddanego do użytku kilka lat temu. Eleganckie wnętrze i wygodne poczekalnie stanowią przyjemne środowisko dla wszystkich oczekujących. Czas możne spędzić również w rozbudowanej strefie bezcłowej. Słowem: Jasionka Rzeszów to nowoczesny port lotniczy z perspektywą szybkiego rozwoju i bajeczną przyszłością!

Tanie bilety lotnicze to domena wielu przedsiębiorstw opartych o pasażerski transport lotniczy. Jasionka Rzeszów nie boleje pod tym względem ani w żadnym stopniu nie kuleje. Mamy różnorodnych operatorów mogących przetransportować nas z Rzeszowa do większości miast Polski. Firmy te go LOT, EuroLOT. Jeżeli chodzi o podróże międzynarodowe, możemy skorzystać z usług takich firm jak Lufthansa oraz LOT i RyanAir. Jasionka Rzeszów stawia na rozwój i w niedługim czasie będą możliwe loty do Miami, wstępnie towarowe, docelowo pasażerskie. Regułą w takim postępowaniu rozwojowym jest ostrożność, by miasto nie zraziło firmy, ale również by firma nie zraziła inwestorów miejskich udostępniających swój teren i obiekt, w tym przypadku obiekt międzynarodowego portu lotniczego Jasionka Rzeszów.

Kierunki w stronę których możemy podróżować z Jasionka Rzeszów również są dość zróżnicowane. Przede wszystkim możemy zwiedzić z Rzeszowa w szybkim tempie całą Polskę. Następnie w kolejne od największej liczby różnych kursów mamy Anglię, Niemcy, Włochy, Grecję, Hiszpanię, a nawet Tunezję i Egipt! Jeżeli się trochę nagimnastykujemy, jesteśmy w stanie w super cenie znaleźć tanie bilety lotnicze do tych zakątków świata i cieszyć się najlepszymi podróżami wprost z naszego miasta, naszego regionu. Nie ma żadnych wątpliwości, że jest to oferta dostosowana do każdego, kto w jakimkolwiek stopniu jest wrażliwy na cenę, a przede wszystkim czas podróży, ponieważ czasochłonne (i kosztochłonne) przejazdy do innych miast polskich tylko po to, by dolecieć w określone miejsce na mapie świata to bezsens. Teraz możemy to osiągnąć korzystając tylko i wyłącznie z portu lotniczego Jasionka Rzeszów. Każdy kto ma zapał może w łatwy sposób osiągnąć to wszystko o czym pisałem powyżej i nie zaskoczy go niemile nic szczególnego. Bilety lotnicze niemal we wszystkich kierunkach w Europie i na świecie są do naszej dyspozycji. Przy odrobinie szczęścia, zacięcia w rezerwacjach internetowych i obycia jesteśmy w stanie z niewielkimi przesiadkami dotrzeć z Rzeszowa drogą powietrzną dosłownie wszędzie na naszej planecie.